Наша місія — відродити культуру легкого спілкування.

На сайті ШОШО ви почуваєтеся вільно. Можна поставити питання анонімно чи від власного імені; можна жартувати, постити новини, мемчики, відео чи аудіо контент; сміливо заявляти свою думку, відповідаючи на запитання на сайті. Істина народжується в діалозі. Саме тому, непомітно для себе, ви отримуєте дещо більше, користуючись ШОШО. Ви отримуєте свободу на вираження власної думки, час на обміркування важливих питань та плюс 10 років життя, адже ШОШО вже тріщить від жартів користувачів! Приєднуйтеся!

Якщо ми зможемо виконати свою місію, ми зробимо неймовірне — зберемо відповіді на всі запитання тут, на сайті ШОШО.

Наші цінності

1. Кожна думка важлива
Ми переконані, що кожне запитання, як і кожна думка, висловлена на ШОШО — важливе й варте уваги. Закликаємо вас вільно ставити найсміливіші питання, та висловлювати свої думки під запитаннями користувачів ШОШО.

2. Спілкування — основа розвитку
Саме швидкий обмін інформацією дозволив людству прогресувати так швидко. З переходом на активне онлайн життя, спілкування теж трансформувалося. Тому ми створили ШОШО. Тепер спілкуватися вільно на будь-які теми в колі друзів можна тут і зараз.

3. Поважаючи інших, ми поважаємо себе
Ми впевнені, що сучасний користувач інтернету чітко усвідомлює відповідальність за розміщення власного контенту. Будьмо чемними. За кожним нікнеймом, анонімом у тому числі, знаходиться людина.