Результати опитування
Візьміть участь у опитуванні, оберіть свою відповідь.
В старі часи релігія була необхідним явищем. Вона пояснювала усе не зрозуміле, давала надію на світле майбутнє і так далі. Колись релігія сприяла розвидку людства. Сьогодні в час технологій та прогресу в розумінні психології людей, чи є необхідність в релігії, як такій.
P.S різні вірування будуть існувати завжди, мова йде про такі релігії як : Християнство, Мусульманство, Іслам, Будизм.
Історично християнства не існувало 300 років після народження Христа. Лише в якихось поселеннях щось та й проповідувалось, історично не відомо насправді як це віросповідання існувало 300 років. Християн гонили, допоки в 313 році на Нікейському соборі Римський імператор затвердив Християнство на рівні державної релігії. І якщо до тисячних років християнство було пацифічною релігією, то після цього часу вона стала релігією війни. Православне Християнство схвалює захисну війну і ніколи не засуджувала солдатів які захищали свою батьківщину від ворогів які на неї нападали. Визнаючи війну злом, Церква все ж не забороняє своїм чадам брати участь в бойових діях, якщо мова йде про захист ближніх і відновлення знищеної справедливості. Тоді війна вважається хоча і небажаним, але вимушеним засобом.
А от Католицьке Християнство пішло далі, в хрестові походи і захоплювали країни які не поділяли їхнього віросповідання. Рішучі дії іспанських патріотів проти червоної загрози Андрей Шептицький назвав „святою революцією, що боронить Божу справу й батьківщину“. Як на мене це брєд, хоча історія ніколи не засуджує переможців. І що смішно, ці війни називали “священними”. Хоча на справді церква у лиці Ватикану тільки й збагачувалась награбованим.
Тому християнство, як релігія, яка була насильно навязана народові – це не істинна релігія в вищі сили, а штучно інкубований виродок насилля та становлення нового світового порядку іудеїв.
не потрібна, вже є закони і психологи. Перші кажуть чого не робити, а другі як найти себе.
І все ж таки, на Вашу думку, чи необхідна релігія на сьогоднішній день?
як рибі велосипед
Велкам
Вера – дело каждого, и все таки с ней круто (особенно когда уже знаешь часть ответов, а я верю, что знаем)
Религия – раньше был способ толкования веры, единящей истины и описанию методов работы с энергией.
Далее кто-то (предпологаемо раса Зета или кто-то кто создал Homo-Capensis, эти кто-то звались Архонтами в гностических писаниях (не многие из которых остались “заражены” или сокрыты, или шифруются разными формами Чаромутия – можно почитать Лукашевича Платона Акимовича ->>> манускрипт Войнича давно расшифрован Чаромутием и там кроме описания лопастей и турбин, ещё находим договор между людьми, “вампирами” (инопланетные существа темных галактик), и какой-то 3-ей стороной (скрывает информацию о себе)
Ноооооооо
Не смотря на все заговоры, конспирации и т.д. — ТЫ ЕСТЬ БОГ :)) 😉 :* ❤️❤️❤️🙏☺️😏
Ты есть Брахма, великий Брахман, ты вечный, всезнающий и безпричинный.
Те кого ты видишь, это ты
То что ты видишь, это ты
И все это твое и для тебя от тебя же себе ,
🤗🤗🤗♥️♥️♥️🤲🤝👋👍🤜🤛💪🙏🙌👏🖐️
Бро, ты лучший!!! Твори чудеса!)
Что вы курите? Поделитесь
DMT (ДМТ) – Диметилтриптамин или N, N-диметилтриптамин — эндогенный психоделик, в нервной системе человека выполняет функцию агониста 5-HT2A серотониновых рецепторов, также алкалоид многих растений, сильнодействующее психоактивное вещество из класса триптаминов
Я вваажаю вірити потрібно лише в себе.
Віра та надія в якогось уявного дядька нічим не допоможе)
Але ще я думаю, шо хворих на голову людей в нашому світі забагато і можливо лише віра та страх перед законом їх стримує не мутити фігні.
а хто сказав що то дядько? ми самі собі придумали… може то якийсь школьнік, який на домашку синтезував/просимулював цей всесвіт, колись з’являвся 5-7 тисяч років тому в нашому розумінні часу, а потім ще у лиці Христа і Будди, як в сімс4 і всьо….забив, поклав на полицю пилитись… І для нього проходить день, а для нас 1000 років, як в законі Божому пише.
Віра була і буде завжди актуальною, якщо навіть це все не правда, хоть і я дотримуюсь Християнства, але є різні мишленя, різних людей на цю думку, а вірити в це будуть завжди, можливо тому що нам привали віру з дитинства і щас це роблять, я не бачу нічого поганого в жодній вірі, тому що головне в щось вірити, на мою думку зневіритись у всьому буде неправильним, але і зациклюватися і жити дуже релігійною людиною також може не правільно, но це вже вибір кожного
Цікава думка, проте зовсім не згідний з «нічого погано в жодній вірі». Кожна релігія має свої закони, свої бачення життя та ставлення до нього, відповідно люди, які сповідують ту чи іншу віру, намагаються дотримуватись цих правил, що іноді призводить до жорстоких результатів. Чисто для прикладу : в більшості релігій, жінка посідає місце помічниці/рабині/предмету, права голосу немає і так далі. Також ставлення до інакшодумців також в більшості релігій є критичним.
Як на мене, то людині треба у чось вірити, а от у що вона вибирає сама. Якщо атеїст прокидається і не знає для чого він живе цей день, то це неправильно. Можна замінити релігію вірою в свою справу і витрачати на неї свій вільний час, віру в саморозвиток, віру в стосунки. Віра у що небудь, дає надію, мотивацію та не дає нудьгувати
дякую за те що дочитав)