І взагалі звідки воно з’явилось і яка його історія? Може це щось зв’язане з міфами та легендами? Чому нас в дитинстві цим лякали?
Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.
Please briefly explain why you feel this question should be reported.
Please briefly explain why you feel this answer should be reported.
Please briefly explain why you feel this user should be reported.
Коли не залишилось аргументів, ви пробували вмовляння, задобрювання, навчання і ще купу інших хитростей, і навіть тверда батьківська рука відбита на ніжній дитячі дупі не допомагає.
Залишається тільки він -”БАБАЙ” або ”Бабайко”
Бабай це останній аргумент у вихованні дітей.У кожної дитини свій Бабай. Він є тільки у її свідомості і уяві. Це може бути як щось конкретне – якась тварина , людина чи вигадана істота з мультфільму так і якась річ чи дія яку дитина неймовірно боїться через своє незнання і обмежене розуміння світу , в силу свого віку.
Користуватись Бабайом потрібно дуже обережно і виважано і тільки в крайніх випадках, адже слабка дитяча психіка може не витримати зустрічі зі своїми страхам хоч і у свому вигаданому світі. неправильне використання Бабая може завдати непоправної шкоди дитині і навіть зламати її подальше життя.
Тому батьки та майбутні батьки , і просто люди в яких є родичі маленькі діти ,користуйтесь Бабайом з розумом. А ліпше не допускайте його в прекрасний дитячий світ.
П.С.
Якщо дитина чужа і не ваша, а ви застосували Бабая. Можна отримати по писку від батьків .Кров яка буде текти з вашого носа, віджене Бабая.
Не знаю, хто і, головне, навіщо вигадав того Бабая, але я точно проти його існування та згадування при дітях. Життя й так досить міцно лупить часом. Краще щоб дитина мала менше страхів для маневрів.
Ви так всі категорично проти використання цього Бабая, і наводите такі аргументи, наче ним поломали і ваші психіки. Чого чого, а ремня всі боялись більше – бо він реальний.