На жаль, інструкції до дорослого життя не існує, тому давайте напишемо її разом)
Як ви вважаєте, які навички потрібно освоїти до 30ти років?
Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.
Please briefly explain why you feel this question should be reported.
Please briefly explain why you feel this answer should be reported.
Please briefly explain why you feel this user should be reported.
отримати легендарну річ під назвою пакет з пакетами ☝️
Сприймай фідбек достойно
Часом тяжко вислуховувати, як ти зробив помилку чи міг б зробити щось ліпше. Топове вміння (якому ти можеш навчитись на практиці) – відкинути свої емоції подалі і сфокусуватись на інфі, яку тобі видають. Які з зауважень толкові, а які – ні – нехай вирішує твій інтелект, а не его. Є повно способів відповідати на фідбек спокійно/холоднокровно/тверезо. Наприклад, якщо тобі вказують на помилку, а ти дуже сумніваєшся, що помилився, можеш відповісти, що не звернув на це уваги раніше і перевіриш все негайно. Далі втихомирюєш емоції, надієшся, що ти правий і перевіряєш те, що обіцяв.
Мудро керуй часом
Ніколи не настане період, коли ти будеш з легкістю все встигати та ідеально розставляти пріоритети. Бо життя постійно підкидає нові челенджі. Якщо ти не хочеш весь час почуватись вимотаним, освоюй тайм-менеджмент вже і негайно. Одне з основних правил у керуванні часом – концентруватись тільки на одному завданні за раз. Бо то вже доведено, що мультизадачність тільки шкодить продуктивності. Справа в тому, що бідний мозок тратить купу енергії на постійне переключення з одного на друге, п’яте, десяте. І ясно, що лишається мало сили на саму роботу. А ще негативно впливають на мозок і його працездатність – забагато робочих годин. Ще Генрі Форд відкрив (і це було не раз доведено вченими), що 40 годин в тиждень – ідеально. Слухай легендарних людей і не перепрацьовуй.
Будь емпатом
Вміти слухати і ставити себе на місце іншої людини – соціальний скіл #1. Мало того, що так ти проявляєш любов і повагу до інших. Емпатія дає купу бонусів і тобі: приємні особисті стосунки, успішні ділові зв’язки, мінімум траблів у спілкуванні. Цьому можна і варто вчитись все життя. Основа емпатії – щирий інтерес до іншої людини. А розвинути той інтерес можна, якщо не зациклюватись тільки на своїх переживаннях і старатись уявити, що відчуває в кожній ситуації інший.