Привіт! Порадьте яку мову програмування найкраще вибрати для навчання і з чого краще її почати вчити. Планую піти в ІТ але поки не маю ніякого досвіду в цій сфері.
Lost your password? Please enter your email address. You will receive a link and will create a new password via email.
Please briefly explain why you feel this question should be reported.
Please briefly explain why you feel this answer should be reported.
Please briefly explain why you feel this user should be reported.
Взагалі кажучи, мова програмування рідко має цінність сама по собі. Це інструмент розроблений спеціально для вирішення певних завдань та реалізації певних можливостей. Тому у різних сферах (доменах) програмування використовуються ті мови які в них найбільш ефективні. Тому, думаю, для того аби визначитися з мовою, варто почати зі сфери програмування яка будем вам цікава. Наприклад, якщо це мобільні додатки тоді це наступні мови програмування: Objective-C/Swift для платформи iOS або Java/Kotlin для Android. Багато веб сервісів зараз розробляються на C# та Java. Системна та інтегрована інженерія зачасту ведеться на мовах C/C++. Веб програмування та верстка сайтів це ще інший набір інструментів. Рішення у сфері Big Data та Data Science часто розробляються на мовах Python або Scala.
Якщо ви орієнтуєтесь на швидке влаштування на роботу, найкраще буде зосередитися на прикладних курсах із задачами з реального життя. Також не забувайте паралельно вивчати комп’ютерну інженерію загалом, зокрема алгоритми і чому вони побудовані саме так, це дасть вам ширше розуміння індустрії, розвинене абстрактне мислення та конкурентну перевагу у порівнянні з іншими кандидатами на позицію.
Також додам що перед тим як вчити мову програмування не буде зайвим підіймати також і рівень англійської. На це є дві причини: 1) Більшість інформації яка буде вас цікавити буде зазвичай саме англійською, у силу специфіки ІТ сфери. 2) Всі роботодавці в цій сфері зацікавлені у працівниках зі знанням англійської мови, оскільки співпраця ведеться в осному з зарубіжними клієнтами та замовниками, з якими зачасту потрібно спілкуватися не тільки на технічні, але й на буденні теми.
Також, як згадував попередній коментатор, у сфері ІТ є багато суміжних професій. Наприклад, тестування, бізнес аналітика, менджмент проектів і тд. Можливо вас зможе зацікавити щось саме з таких напрямків.
Якшо ти слюсар, йди на тестера)
Якшо є ізвіліни то ібаш на якийсь JS або веб дев, або веб дизайн.
людині яка не шарить алгоритмів, буде важко вчити якісь С++ чи С# чи ше шось)
Одним словом – Python