Результати опитування
Візьміть участь у опитуванні, оберіть свою відповідь.
Мені здається що Школа (хоче/хотіла) з нас зробити роботів які повинні працювати на фабриках. Тобто нас всіх заставляли носити одинаковий одяг, однаково навчали, незважаючи на те що деякі могли бути талановиті в математиці танцях співах тощо, але всерівно нас вчили однаково.
Ну бо школа то перший рівень, то інструкція по всіх сферах, і тому добре шо всіх навчають однаково)
От в університеті ти вже сам вибираєш ким ти хочеш стати, а школа дає всім базові знання.
Бо якби ти з дитинства вже міг визначитись ким ти хочеш бути, всі були би космонавтами) Але життя диктує інші правила.
Або типу ти крутий співак і точно то вирішив, то шо забити на всі інші предмети? А як аванс свій рахувати будеш? якшо ти сказав шо я співак а решта мене не хвилює)
Ніхуре. Перший рівень то садок, де ти вчишся володіти собою, вивчаєш навколишній світ, вчишся комунікувати з іншими. В школі мали б це продовжувати, не нагружаючи дітей 6-15 років теоретичним запасом який потім до універу вивітриться і в універі прийдеться все перевчати. Вот що ти промниш зі школи 5-8 клас? Всесвітня історія, історія України, Біологія і тд. Нас просто грузили всі підряд щоб ми тупо сиділи в кабінетах/класах і читали і зубрили і потім те саме вдома. Це все неправильно і більше схоже на університеться навчання де знання теорії допомагає писати дипломну роботу. В школах потрібно щоб діти більше працювали руками, освоювали основи цікавих професій. Особливо важливий активний рух і не сидіння, адже це період коли формується кістяк а під постійного сидіння йде нагрузка на хребет. Більше активностей! Ніякого сидіння! Більше практики! Класи потрібно перебудувати як в інтерактивні музеї, без парт і стільців, зі стендами, підготовленими до кожного уроку, з пінопропеленовими кріслами коли хочеться посидіти чи полежати. А систему оцінок взагалі якщо вводити то може з 9-го класу, типу 9-12 класи це предуніверситеться программа де теорії буде значно більше але не загальної, а спеціалізованої, щоб в універах вчитись не 5 років а 4 чи 3 до магістра. Блін, реально все це можна зробити! Тільки знаєте в чому проблема? 1) В грошах, нема фінансування, через тупу капіталістичну систему, яка переливається в другу проблему. 2) Немає бажання щось змінювати. В капіталістичній системі, де кожен цінує власну вигоду, ніхто не буде бігти і зі своєї кишені діставати гроші і витрачати свій час, якщо є що є.
Який можливий вихід. Для цього потрібне волевиявлення громадян до змін. Їм можна запропонувати поетапний перехід на нову систему за 5 років. Для тих учнів які вчаться – зробити пільги при поступленні чи щось таке. Провести експеримент в декілької школах україни за новою програмою. В крайньому разі – провести референдум для тих громадян в кого є діти шкільного віку і у разі позитивного рішення – ввести податок на навчання, як це зробили з військовим збором. Думаю до 2% буде нормально, але нехай рахують економісти. А потім коли всі школи адаптують, то податок зняти і насолоджуватись нашими розумниками. Знову я в сказку потрапив. Іноді живу, дивлюсь на те що наввколо мене і не хочеться жити. Хочеться в соціалізм де ціінилась кожна людина яка будувала коммунізм, але шкода що не дійшли. Жили б без грошей, працювали на благо нації і були щасливими і все мали..
Мова за те що школа як і багато факторів оточуючого середовища формує тебе як особистість вигідну для держави в якій ти живеш, як мурашка , ми правда як вид трішки складніші тому максимально примітивні методи”шліфування” нас один з яких школа. Або ж іграшки хлопчики – автоматики пістолетики , дівчатка – кухні ляльки дітки і тд. В далекій перспективі одні м’ясо на війні інші виготовляють це м’ясо (народжують виховують).